Laptop Kasa Onarımı

Laptop, dizüstü, notebook olarak isimlendirdiğimiz taşınabilir bilgisayar kasası genellikle plastik malzemeden yapılmıştır. Tasarım aşamasında optimum hafiflik ve mukavemet dengesi sağlanarak kendi modeline özgün olarak kurgulanmaktadır. Dayanıklılığa ne kadar önem verilirse verilsin, taşınabilir cihazlar herzaman risk aldındadır.

Bu risklerin başında laptopun düşmesi yahut üzerine birşey düşmesi sonucu laptop kasasının kırılması gelmektedir. Notebook kasası herhangi bir darbe sonucu tehlikeyle karşılaşan ilk bölümdür ve oldukça kırılgan yapıya sahiptir. Kırılan laptop kasa onarımı tarafımızdan yapılan bir işlemdir.

Çatlama ve kırılmalar çirkin görüntü oluşturmanın yanında aynı zamanda bilgisayarın hayati organları olan anakart ve üzerindeki elektronik parçaların açıkta olması sebebiyle ıslanma, kısa devre, kırılma gibi daha büyük problemlere davetiye çıkartmaktadır. Laptop kasa tamiri ulutepe bilgisayar güvencesiyle tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır.

Bilsayar kasa onarımı laptop  cihazlarınızın görsel olarak düzeltilmesinin yanısıra aynı zamanda içindeki ekipmanların güvenliğini sağlayan bir zorunluluktur, ihmal etmemenizi şiddetle tavsite ediyoruz.

Laptop kasa tamiri ve diğer hizmetlerimiz için laptop onarımı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.