Nasıl Çalışıyoruz?

Tablet ve laptop tamiri ülke genelinde her mahallede kolaylıkla karşılaşabileceğimiz dükkanlarda çeşitli bilgi düzeylerine sahip kişiler tarafından farklı kalitelerde yapılabilmektedir. Örneğin laptop tamiri ihtiyacınız var. Evinize en yakın laptop onarım istasyonuna gittiğinizde karşılaşacağınız teknisyenlerin bilgisi, tecrübesi yanında kullanılan malzemelerin kalitesi tamamıyla şansınızla doğru orantılı olarak değişecektir. İkamet adresinize yakın olması kesinlikle laptop, tablet tamiri için ön koşul olmamalıdır. Zira bu durum kumar oynamaktan farksızdır.

Ulutepe bilgisayar teknik servisi olarak Türkiye genelinde on yılı aşkın tecrübeye sahip teknik ekibimizle hizmet vermekteyiz. Peki mahallenizdeki bilgisayar tamiri yapan dükkandan ne farkımız var?

  1. Tecrübeli teknik ekip: Tüm personelimiz elektronik aksamlar konusunda tecrübe sahibi ve uzun yıllardır sektörde hizmet vermektedirler. Bu bilgi birikimiyle hızlı ve doğru arıza tespiti yapılarak en kısa sürede en doğru onarım yapılabilmektedir. Böylelikle zamandan tasarruf edildiği gibi, ilk etapta doğru parça değiştirileceğinden ekipmanlar en tasarruflu şekilde kullanılacaktır. Burada kar edilen zaman ve para doğrudan müşterilerimize yansıyacağından kaliteli hizmet uygun fiyata elde edilmiş olacaktır.

  2. Garantili laptop tamiri, tablet onarımı: firmamız tarafından laptop onarımı, tablet tamiri yapıldığında müdahale edilen parça, bölüm üç ay firmamız garantisi altındadır. Örneğin besleme çipi değiştirildiğinde, yeni takılan besleme çipi üç ay içerisinde tekrar sorun çıkartırsa firmamız tarafından ücret talep edilmeksizin tekrar onarım yapılmaktadır. Kasa ve menteşe onarımında bir yıl garanti verilmektedir. Ulutepe bilgisayar teknik servisi kaliteli hizmetine güvenmektedir. Ürünlerimizin arkasında durduğumuzdan müşterilerimiz bizden kaynaklanabilecek bir problem sebebiyle mağdur durumda kalmamaktadır.

  3. Ücretsiz arıza tespiti: Elimize gelen tüm arızalı cihazlara öncelikle hızlıca arıza tespiti yapılır. Akabinde optimum onarım yöntem/yöntemleri masaya yatırılarak masraf çıkartılır ve müşteri bilgilendirilir. Birden çok çözüm yolu varsa tüm detaylarıyla müşteriye açıklanır. Eğer müşterinin özellikle isteği varsa istek doğrultusunda onarım yapılır. Özel durumlar dışında fiyat / kalite oranı göz önünde tutularak optimum çözüm şekline karar verilerek tablet ve bilgisayar onarımı yapılır.

  4. Çıkan parçaların iadesi: Onarım yaptığımız tüm cihazlarda müşteri onayıyla parça değişimi yapılmışsa, bilgisayardan çıkan eski parça onarım sonrası cihazla birlikte müşteriye verilir. Böylelikle firmamız hakkında müşterilerimizin aklına gelebilecek şüphelerin önüne geçmiş oluruz.

  5. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti: Gerek garantili laptop tamiri, gerekse kaliteli tablet tamiri olsun yaptığımız tüm işlemlerde öncelikli hedefimiz memnun müşterilerimizdir. Sektörde uzun yıllardır lider şekilde varlığımızı sürdürebilmemizin başlıca sebebi bilgisayar onarımı konusunda ihtiyaç duyulan hizmeti optimum şekilde ve uygun fiyata sağlayarak müşteri memnuniyetinin üst seviyelerde tutabilmemizdir.

  6. Hızlı çözüm: Türkiye genelinden kargo aracılığıyla göndermiş olduğunuz arızalı laptop ve tablet cihazlar, elimize ulaştığı gün sisteme alınarak arıza tespiti yapılır. Müşterilerimizin onay vermesiyle en kısa sürede tablet ve laptop onarımı yapılarak müşterinin adresine arıza-onarım açıklaması ve (varsa) değişmiş eski parçalar ile birlikte paketlenerek gönderilir.

Ulutepe laptop ve tablet tamiri konusunda bilgisayar kullanıcılarının taleplerine doğru ve hızlı cevap vermekte olup her zaman doğru arıza tespitiyle kaliteli ve garantili hizmet verebilmektedir. Laptop onarımı, tablet onarımı sayfalarından yapılan işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.